مرکب همسرداری مشاهده حساسیت مردان زندگی

مرکب: همسرداری مشاهده حساسیت مردان زندگی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دستگیری مظنون قتل جسد زن رهاشده در مخروبه‌های شاهرود

به گزارش ایسنا، سرهنگ سید مجتبی اشرفی بااعلام این خبر، اظهار کرد: در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز گذشته جسد یک زن ۵۰ ساله در یک زمین مخروبه واقع در یکی از خیابان ها

دستگیری مظنون قتل جسد زن رهاشده در مخروبه‌های شاهرود

دستگیری مظنون قتل جسد زن رهاشده در مخروبه های شاهرود

عبارات مهم : اخبار

به گزارش ایسنا، سرهنگ سید مجتبی اشرفی بااعلام این خبر، اظهار کرد: در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز گذشته جسد یک زن ۵۰ ساله در یک زمین مخروبه واقع در یکی از خیابان های شهر، کشف شد و در نهایت باتوجه به مجهول الهویه بودن جسد و نداشتن مدارک شناسایی، مراتب در دستور پیگیری ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ساعتی بعد یک دستگاه ماشین بلاصاحب در خیابانی در حاشیه محل کشف جسد رویت شد. با توجه به آثار خون روی ماشین و بررسی های تکمیلی مشخص شد ماشین متعلق به مقتول بوده و هویت وی نیز مشخص شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از بررسی های انجام شده است در خصوص شناسایی عامل یا عاملین این جنایت خبر داد و گفت: تنها بعد از دو ساعت از شناسایی مقتول اطلاعاتی در خصوص انگیزه های این جنایت به دست آمد که این اطلاعات در نهایت به شناسایی فردی جوان به عنوان مظنون این جنایت انجامید.

سرهنگ اشرفی از دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفتن این جوان خبر داد و تصریح کرد: پرونده ای در این ارتباط تشکیل شده است و کارشناسایی قاتل یا قاتلین ادامه دارد که اخبار تکمیلی آن متعاقبا اعلام می شود.

دستگیری مظنون قتل جسد زن رهاشده در مخروبه‌های شاهرود

واژه های کلیدی: اخبار | جنایت | ماشین | شاهرود | دستگیری | شناسایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz